Dodavatel systémů pro výrobu nástrojů

Ve formách pro výrobu plastových dílů jsou na plynové pružiny kladeny nejvyšší nároky.

Kvalita se vyplácí - plynové pružiny Bordignon díky své jedinečné konstrukci poskytují řešení pro provozní teploty až 200 °C.

Použití plynových pružin Bordignon při sériové výrobě plastových dílů prodlužuje výrobní cykly, výrazně snižuje náklady na údržbu a zároveň posouvá bezpečnost na novou úroveň.

Plynové pružiny Bordignon - vynikající výkon a trvanlivost ve srovnání s jinými plynovými pružinami na trhu.

Pro podporu výroby nástrojů vám konfigurátor sady výsekových forem nabízí možnost nakonfigurovat základní sadu výsekových forem v několika málo krocích.

Máte možnost vybrat si ze standardizovaných rozměrů desek nebo po zadání požadovaných rozměrů nakonfigurovat formy a provedení lisovací sady. Materiály, typy a tolerance obrábění i odpovídající vodicí prvky lze libovolně vybírat z naší katalogové oblasti výroby zápustkových sad. Na závěr obdržíte seznam dílů se všemi podrobnostmi pro výrobu zápustkové sady.

Konfigurátor zápustkových sad je výhradně v angličtině a němčině.

Die Set Configurator

Where innovation happens

VDWF – Silní společně

Od roku 2022 jsme členem VDWF - Verband Deutscher Werkzeug- und Formenbauer e.V. (Svaz německých výrobců nástrojů a forem).

Hlavním cílem VDWF je posílit německý průmysl výroby nástrojů a forem. Od založení sdružení v roce 1992 byly aktivně podporovány především malé a střední podniky a posíleny pro společné budoucí úkoly. Za tímto účelem VDWF sdružuje a zastupuje zájmy svých členských společností.

Integrace do skupiny Bordignon

S integrací společnosti do skupiny Bordignon v roce 2020, s novým sídlem v německém městě Limburg a. d. Lahn, dojde ke sloučení prodeje a výroby AutomotiveLine plynových pružin a nástrojových pružin a také standardních a speciálních dílů pro evropský obráběcí průmysl.

Tím dojde k posílení našeho výkonu díky přístupu ke zvýšeným výrobním a skladovacím kapacitám, jakož i lepšímu know-how v rámci celé skupiny společností, v kombinaci s rozšířenou nabídkou služeb.

Dusíkové pružiny AutomotiveLine

 

Odolnost, spolehlivost, snížení nákladů

TAM, KDE DOCHÁZÍ K INOVACÍM

 

Dusíkové pružiny Bordignon AutomotiveLine byly vyvinuty jako spolehlivé standardní řešení pro automobilový průmysl. Součástí jejich konstrukce a technologie jsou i dobře známé dusíkové pružiny Bordignon „High Performance Line“, které nabízejí – za výhodnou cenu – vynikající výkon a odolnost ve srovnání s ostatními plynovými pružinami na trhu.